Producent leków weterynaryjnych

tel.: +48 81 445 23 00
Po ludzku do zwierząt

Asystent ds. klinicznych

Znajdujesz się tutaj: Strona główna / Kariera / Asystent ds. klinicznych

Opis stanowiska:

W ramach Działu Medycznego – Asystent ds. klinicznych będzie miał powierzony następujący zakres obowiązków:

  • Wyszukiwanie oraz gromadzenie literatury fachowej, związanej między innymi z farmakologią, toksykologią, badaniami klinicznymi
  • Współpraca z osobą odpowiedzialną za monitorowanie oraz zgłaszanie działań niepożądanych
  • Pomoc w koordynacji wszystkich działań związanych z badaniami klinicznymi/nieklinicznymi
  • Pomoc w przygotowaniu protokołów badań, dokumentacji i raportów, gromadzenie literatury związanej z projektem
  • Podtrzymywanie dokumentacji z badań zgodnie z procedurami i wymogami regulacyjnymi
  • Pomoc w procesach przetwarzania danych administracyjnych, w tym zbierania danych, przegląd, śledzenie i weryfikacja danych klinicznych/nieklinicznych
  • Doradztwo kliniczne w fazie opracowywania produktu oraz wsparcie w aspektach klinicznych w kontaktach z organami rejestrowymi.

Nacisk, jaki firma kładzie na innowacje i wdrażanie nowych produktów, otwiera szeroki wachlarz możliwości pracy, a asystent ds. klinicznych stanowić będzie integralną część profesjonalnego zespołu.

Wymagania:

  • Lekarz weterynarii
  • Doświadczenie kliniczne a praca w branży farmaceutycznej będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Praktyczna wiedza z zakresu przeszukiwania literaturowych baz danych
  • Dociekliwość i wytrwałość w działaniu
  • Nastawienie na poszukiwanie nowych rozwiązań
  • Komunikatywna znajomość angielskiego
  • Znajomość MS Office.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość zdobycia wszechstronnego doświadczenia w dziedzinie rozwoju i rejestracji leków
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie przy realizacji zadań.
zamknij