Producent leków weterynaryjnych

tel.: +48 81 445 23 00
Po ludzku do zwierząt

Pracownik Działu Księgowości

Znajdujesz się tutaj: Strona główna / Kariera / Pracownik Działu Księgowości

Twój zakres obowiązków
+ Ewidencja i dekretacja dokumentów finansowo- księgowych
+ Wprowadzanie dokumentów kosztowych do systemu FK
+ Uzgadnianie rejestrów VAT
+ Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego

Nasze wymagania

+ Wykształcenie wyższe. W uzasadnionych przypadkach: wysokich kompetencji, dużego doświadczenia- wykształcenie średnie
+ Doświadczenie co najmniej 5 lat w pracy księgowej, pełna księgowość
+ Biegła znajomość obsługi co najmniej jednego programu finansowo-księgowego
+ Biegła znajomość Excela
+ Cechy osobowościowe: komunikatywność, zaangażowanie, otwartość na nowe rozwiązania informatyczne w tym zdolność do proponowania zmian, wprowadzania zmian i kontroli zmian.
+ ZAŁĄCZENIE PODPISANEJ KLAUZULI RODO – warunek konieczny
To oferujemy
+ Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej,
+ Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego,
+ Szeroki pakiet socjalny,
+ Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
+ Wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji i wyników pracy.

zamknij