Producent leków weterynaryjnych

tel.: +48 81 445 23 00
Po ludzku do zwierząt

Przedstawiciel medyczny zwierzęta gospodarskie (weterynaria)

Znajdujesz się tutaj: Strona główna / Kariera / Przedstawiciel medyczny zwierzęta gospodarskie (weterynaria)

Opis stanowiska:

  • realizacja założonego planu sprzedaży w danym regionie,
  • promowanie produktów firmy na wybranym terenie,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • tworzenie i utrzymywanie długoterminowych relacji ze środowiskiem lekarzy weterynarii,
  • monitorowanie rynku, potrzeb klientów i działań konkurencji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ( lekarz weterynarii ),
  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego w branży weterynaryjnej,
  • umiejętność nawiązania i podtrzymywania kontaktów z odbiorcami firmy,
  • silna motywacja i zorientowanie na sukces w sprzedaży,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • wysoka kultura osobista,
  • dyspozycyjność i umiejętność doskonałej organizacji czasu pracy,
  • aktualne prawo jazdy oraz gotowość do odbywania częstych podróży służbowych.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • zatrudnienie w stabilnej firmie o mocnej pozycji na rynku,
  • samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop,
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju zawodowego.
  • prywatną opiekę medyczną
zamknij